O všem, co hýbe mým světem

Mein Bild
Innsbruck, Tirol, Austria
"Co dosažením cílů získáte, není tolik důležité jako to, čím se v průběhu cesty k těmto cílům stanete."
~ Zig Zigar ~

"Nerozebírejte pořád, čeho všeho můžete jednou dosáhnout. Raději přemýšlejte, jak moc můžete milovat to, co právě teď děláte."
~ Leo Babauta ~

14. September 2011

z Ráje

Pár obrázků z Českého ráje, kde trávím čas, pokud jsem doma v Čechách. Fotím převážně (jak jinak) rostliny, kytičky, motýlky, broučky, moje lásky, se kterýma si i povídám při tom focení, splynu absolutně s nimi splynu, přestává pro mne existovat čas, a tak je to pro mne jedna z nejkrásnějších forem relaxace.

Hraju si při tom s foťákem a baví mne zachycovat atmosféru. Někdy je výsledek nečekaně dobrý, to zná jistě každý kdo fotí, a jindy, když se moc snažíme, nevyjde nic. Fotky, které tu dám, jsou asi nejspíš jedny z mých nejzdařilejších za podzim 2011. Vlastně jsem se i učila s novým foťákem.

A co vy, jaký máte vztah k přírodě? Milujete taky západy slunce a pozorujete motýly, jak sosají v květenstvích a nevynechají ani jedinou tyčinku? Já to dělám.

Tahle má takovou skoro ponuře krásnou atmosféru. Těžko to popsat slovy. Jaká připadá vám?

Zde jde o toho vznášejícího se tvora... :-)


Fascinace barvami... všimli ste si, že v přírodě se vyskytují úplně všechny barvy, i ty nejkřiklavější, jaké si jen dovedete představit?


Proč se vůně, barvy a krása květin nedají nějak zakonzervovat...? Možná totiž, že kdyby to šlo, netěšili bysme se tolik na další jaro a léto, až vyrostou nové, které budeme znovu celé dny moct obdivovat.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Sleduj můj blog!

Translate

中文(简体) Português English (US) Français Deutsch Italiano 日本語 한국어 Русский Español